Spółka FINUS specjalizuje się w projektowaniu oraz tworzeniu oprogramowania komputerowego w językach IV generacji. Tworzymy oprogramowanie dla trzech grup klientów:

Działy księgowości firm, m.in. oprogramowanie F-K, Magazyn, Sprzedaż, Kasa, Fakturowanie, Kadry i Płace, Elektroniczny Obieg Dokumentów;

Urzędy, a także inne jednostki administracji publicznej, oprogramowanie do obsługi interesantów, obiegu korespondencji i załatwiania spraw (Rejestr, SKOK, Biuro Rady, BOI);

Jednostki ochrony zdrowia, oprogramowanie do obsługi rejestracji pacjentów i zdarzeń medycznych (SIOP);

Opracowaliśmy zintegrowany pakiet rejestracji i rozliczania księgowań zdarzeń medycznych (FIN-MED).

Mamy obecnie ponad 200 klientów w całym kraju, z których wielu podpisało z nami stałe umowy serwisowe. Obsługujemy ich za pośrednictwem oddziałów w Warszawie oraz Szczecinie.

Zatrudniamy i współpracujemy na stałe z trzydziestoma specjalistami z takich dziedzin, jak:

  • projektowanie systemów komputerowych,
  • programowanie w językach czwartej generacji,
  • serwisowanie oprogramowania i sprzętu komputerowego,
  • wdrażanie systemów komputerowych.

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem autorskich wyspecjalizowanych systemów informatycznych oraz dystrybucją i serwisowaniem oprogramowania firmy Gupta/Unify, których jesteśmy jedynym przedstawicielem w Polsce. Nasi programiści przy użyciu „języka 4 GL” stworzyli oprogramowanie dla wielu firm i instytucji w całym kraju.

Naszą mocną stroną jest ukierunkowanie na indywidualne potrzeby naszych klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani oprogramowaniem komputerowym ściśle dostosowanym do Waszych potrzeb, znajdziecie Państwo w firmie FINUS świetnego partnera do współpracy. Jesteśmy elastyczni, szybko reagujemy na konkretne potrzeby naszych klientów.