Spółka FINUS specjalizuje się w projektowaniu oraz tworzeniu oprogramowania komputerowego w językach IV generacji. Tworzymy zintegrowane oprogramowanie dla trzech grup klientów: przedsiębiorstwa, urzędy, służba zdrowia, m.in. systemy finansowo-księgowy, gospodarki magazynowej i zaopatrzenia, sprzedaży, kasowy, fakturowania, kadr i płac, elektronicznego obiegu korespondencji, portal u pracownika;

Poza dostosowywaniem dostępnego już oprogramowania do potrzeb użytkownika końcowego, tworzymy także oprogramowanie na specjalne zamówienie. Najnowszym produktem jest system do zarządzania spawalniczą dokumentacją projektową zaprojektowany w celu uporządkowania współpracy poszczególnych osób związanych z projektem oraz szybkiego przygotowania niezbędnej dokumentacji dla klienta.

Naszą mocną stroną jest ukierunkowanie na indywidualne potrzeby naszych klientów. Jeżeli są Państwo zainteresowani oprogramowaniem komputerowym ściśle dostosowanym do Waszych potrzeb, znajdziecie Państwo w firmie FINUS świetnego partnera do współpracy. Jesteśmy elastyczni, szybko reagujemy na konkretne potrzeby naszych klientów.